United StatesTämä kasino ei hyväksy pelaajia seuraavasta maasta: US. Kokeile sen sijaan näitä kasinoita:

Rockstar Casino – arvostelu

4.1
Erittäin hyvä (37)
Yhdysvallat lippuYhdysvallat: ei hyväksytä

Pelaaja-arvostelut

4.1Erittäin hyvä
37 ääntä
  • Surkea0 ääntä1
  • Heikko1 ääntä2
  • Keskinkertainen10 ääntä3
  • Erittäin hyvä9 ääntä4
  • Erinomainen17 ääntä5
Arvosanat kriteereittäin(142 ääntä)
  • Kasinon reiluusinfokuvake28 ääntä3.9
  • Kotiutusten luotettavuusinfokuvake28 ääntä3.9
  • Kampanjat ja bonuksetinfokuvake28 ääntä3.6
  • Pelikokemusinfokuvake29 ääntä3.9
  • Asiakastuen ammattimaisuusinfokuvake29 ääntä4

Arvosana

Maa

4 Arvostelut

Näytä kommentit, joissa on vain arvosana

Piilota kommentit, joissa on vain arvosana

Osuvimmat
bodyheadeyesmouth
Pvdm160Taso 2Etelä-Afrikka
3KeskinkertainenKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkki

Sama sama

Rehellisesti sanottuna se oli keskinkertainen pelisessio, osittain siksi, että niin monet suosikeistani eivät olleet pelattavissa eteläafrikkalaisille pelaajille. Kaiken kaikkiaan peli oli loistava ja jatkaisin pelaamista, jos lisää pelejä olisi saatavilla sijainnissani. Toistaiseksi en käytä tätä alustaa. En ole vielä kokeillut kotiutusprosessia, joten ei kommentteja kotiutusprosessista.

Ilmoita-kuvakeIlmoita
bodyheadeyesmouth
pudge44Taso 33Uusi-Seelanti
3KeskinkertainenKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkki

Kaikki haluavat olla rocktähtiä

Erityisesti nettipelien maailmassa kasinolla ei kuitenkaan ole hyvää talletus-/kotiutusvalikoimaa, pelivalmistajia on melko paljon, eikä kasinolla ole kaikkia suosikkejani, pelivalmistajia, kaiken kaikkiaan kasino, jota seuraan nyt mieluummin kuin talletan pelatakseni. Onnea pelaajille ja voittajille!!!!

Ilmoita-kuvakeIlmoita
bodyeyesmouthhead
JodafunTaso 25
3KeskinkertainenKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkki

Luotettava kasino, jolla on korkeat bonukset?

Paljon pelejä ja tarjoajia, mutta joidenkin pelaaminen on rajoitettua maastasi riippuen. 1. talletus. Bonuspanos B x55, mutta myös fps-bonusvoitot vaativat x55-panoksen. Luethan jokaisen bonuksen ehdot ja säännöt!

Kuten löysin yleisistä ehdoista, en ole varma, millä luottamustasolla he maksavat... erityisesti viimeisestä osasta, mukaan lukien talletusrahat. Aika näyttää.

Voimme sulkea tai jäädyttää tilin, jos et noudata näitä ehtoja tai meillä on perusteltu syy uskoa, ettet noudata niitä, tai varmistaaksemme Palvelun eheyden tai oikeudenmukaisuuden tai jos meillä on muita perusteltuja syitä tehdä niin. Emme aina pysty antamaan sinulle ennakkoilmoitusta. Jos suljemme tai jäädytämme tilisi siksi, että et noudata näitä ehtoja, voimme peruuttaa ja/tai mitätöidä kaikki vetosi ja pidättää tililläsi olevat rahat (mukaan lukien talletus).


Onnea, pitäkää hauskaa!!!


Ilmoita-kuvakeIlmoita
bodyheadeyesmouth
Boby22Taso 1Portugali
5ErinomainenKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkki

Hieno grafiikka ja musiikki luovat aidon kasinotunnelman

Ilmoita-kuvakeIlmoita
Kerro mielipiteesi tästä kasinosta!
Luotettu
Luottamuksesi on meille tärkeää,

joten yritykset eivät voi maksaa arvostelujensa muuttamisesta tai poistamisesta.

Lue lisää

Bonustarjoukset

Yhdysvallat lippuYhdysvallatVaihda nuoli alas -kuvake

Kasinon tervetuliaispaketti

BonusMin. talletusKierrätysPelitSaatavuusKoodi
Ei tervetuliaisbonuksia

Toistuvat kasinobonukset

BonusMin. talletusKierrätysPelitSaatavuusKoodi
200 FS
€20
45xB
Pelit:Reactoonz 2
Once every Wednesdaytumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
100% + 30 FS
€10
55xB
Pelit:All except selected games (FS - Black Wolf)
Once every Fridaytumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
50% + 100 FS
€10
55xB
Pelit:All except selected games (FS - Le Bandit)
Once every Mondaytumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
10 FS
€10
55xB
Pelit:Legacy of Dead
Oncetumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
3% CB
€20
5xB
Pelit:All except selected games
Dailytumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
5% CB
€50
5xB
Pelit:All except selected games
Dailytumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
7% CB
€150
5xB
Pelit:All except selected games
Dailytumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
10% CB
€300
5xB
Pelit:All except selected games
Dailytumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
15% CB
€500
5xB
Pelit:All except selected games
Dailytumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita

Uusimmat blogibonukset

Blogissa ei ole bonuksia

Rockstar Casino – VIP-ohjelma (kanta-asiakasohjelma)

VIP-ohjelma: ei saatavilla

Rockstar Casino ei valitettavasti tarjoa vielä VIP-ohjelmaa.

Kasinon tiedot

Yleistiedot

Perustettu
01.11.2024
Lisenssi (lainkäyttöalue)
Anjouantietoa
Sertifioija
Logo: GambleAwaretietoa
VPN-ystävällinen kasino
ei saatavillaEi, tämä kasino ei salli VPN:n käyttöä
Kasinon alustat ja laitetuki
Ladattava, Selainpeli, Live-jakaja, Mobiili, Mobiiliselain, Telegram
Saatavilla olevat kielet
EnglishEnglantiSpanishEspanjaGermanSaksaGreekKreikkaPortuguesePortugaliPolishPuolaFrenchRanskaItalianItaliaSlovenianSloveeniCzechTšekkiHungarianUnkariRomanianRomania

Rockstar Casino – mobiilisovellus

Android – kuvakeAndroidei saatavillaiOS – kuvakeiOSei saatavilla

Saatavilla olevat pelityypit (19)

Baccarat kuvake
Baccarat
Live
Bingo kuvake
Bingo
Live
Blackjack kuvake
Blackjack
Live
Kolikkopelit kuvake
Kolikkopelit
Craps kuvake
Craps
Live
Keno kuvake
Keno
Ruletti kuvake
Ruletti
Live
Raaputusarvat kuvake
Raaputusarvat
Pöytäpelit kuvake
Pöytäpelit
Live
Videopokeri kuvake
Videopokeri
Mines kuvake
Mines
Crash kuvake
Crash
Plinko kuvake
Plinko
Texas Hold'em kuvake
Texas Hold'em
3 Card Poker kuvake
3 Card Poker
Caribbean Stud Poker kuvake
Caribbean Stud Poker
Sic Bo kuvake
Sic Bo
Ammuntapelit kuvake
Ammuntapelit
Askelpohjaiset riskipelit kuvake
Askelpohjaiset riskipelit

Pelintarjoajat (44)

Logo: Pragmatic PlayLogo: 1spin4winLogo: Amatic IndustriesLogo: AmusnetLogo: AvatarUXLogo: Belatra GamesLogo: BetSoftLogo: BGamingLogo: Big Time GamingLogo: BooongoLogo: EGT DigitalLogo: Endorphina
Näytä lisää
Maksutavat
MaksutapaTalletusKotiutus

Logo: Binance PayBinance Pay

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: BitcoinBitcoin

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: EthereumEthereum

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: LitecoinLitecoin

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: MasterCardMasterCard

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: NetellerNeteller

valintamerkkikuvakeei saatavilla

Logo: RippleRipple

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: SkrillSkrill

valintamerkkikuvakeei saatavilla

Logo: Tether WalletTether Wallet

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: TronTron

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: USDCUSDC

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: VisaVisa

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: Wire TransferWire Transfer

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: WiseWise

valintamerkkikuvakeei saatavilla
Valuutat
EUR, USD, AUD, BGN, CAD, CHF, CZK, HRK, NOK, PLN, RON, SEK, HUF
Minimitalletus
€10
Minimikotiutus
€50
Kotiutusrajat
€1000 päivässä
€25000 kuukaudessa
Kotiutuksen odotusaikatietokuvake (ääriviiva)
Pankkisiirto – 2 - 5 arkipäivää
Luottokortit – 2 - 5 arkipäivää
Kryptolompakko – 0 - 24 toiminta-aika

Asiakastuki

Live-chat
saatavillaKielet:
ArabiaEnglantiEspanja
Sähköposti
Maailmanlaajuinen:support@rockstar.casino
Puhelinnumero
ei saatavillaEi ole

Vastuullisen pelaamisen työkalut

saatavillaSaatavilla olevat työkalut
ItsearviointitestitPeliesto
ei saatavillaPuuttuvat työkalut
TalletusrajatTappiorajatAikamuistutuksetPeliaikarajatPanosrajatPelitaukoKotiutuslukitus

Lisätietoja

Kumppaniohjelma
Hearts Partners
Rajoitetut maat
  • Amerikan Samoa
  • Australia
  • Joulusaari
  • Kookossaaret (Keelingsaaret)
  • Guam
  • Israel
  • Norfolkinsaari
  • Pohjois-Mariaanit
  • Puerto Rico
  • Venäjä
  • Iso-Britannia
  • Yhdysvallat
Näytä lisää

Vertaile: Rockstar Casino ja muut kasinot

Logo: Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino
3.7
Logo: Pike Casino
Pike Casino
4.2
Logo: Casino Brango
Casino Brango
3.8
Logo: Magicianbet Casino
Magicianbet Casino
3.9
Logo: MrO Casino
MrO Casino
3.9
Logo: Goat Spins Casino
Goat Spins Casino
3.8
Logo: Eternal Slots Casino
Eternal Slots Casino
3.8
Logo: UpTown Aces Casino
UpTown Aces Casino
3.8
Logo: Hyper Lucky Casino
Hyper Lucky Casino
4.1
Logo: Cherry Jackpot Casino
Cherry Jackpot Casino
3.7
plus-kuvakeLisää kasino vertailuun
ArvosanaMaaValuuttaKieliPerustettuIlmainen bonusEnsimmäinen talletusPelitMinimitalletusMinimikotiutusMobiilisovellus
Logo: Rockstar Casino
Rockstar Casino
tähtikuvake4.1
ei saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2024
-
-
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+15
€10
€50
ei saatavilla
tähtikuvake4
saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino ei hyväksy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2026
100 FS
100% + 25 FS
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+6
€1
€5
ei saatavilla
tähtikuvake3.6
saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2024
25 FS
250% + 50 FS
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+5
$5
$100
ei saatavilla
tähtikuvake3.8
saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino ei hyväksy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2013
-
150% + 100 FS
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+6
₿0.0001
₿0.00035
ei saatavilla

Kerro kokemuksistasi kasinolla Rockstar Casino

Arvioi kokonaiskokemuksesi

Kirjoita arvostelu (valinnainen)Merkkejä jäljellä: 50

icon uploadLataa kuvia
(Lataa enintään 5 kuvaa)
kortti ja tähti -kuvake

Arvioi kasinon eri osa-alueita, kuten reiluutta ja bonuksia (valinnainen)

  • tietokuvake (ääriviiva)Kasinon reiluus
  • tietokuvake (ääriviiva)Kotiutusten luotettavuus
  • tietokuvake (ääriviiva)Kampanjat ja bonukset
  • tietokuvake (ääriviiva)Pelikokemus
  • tietokuvake (ääriviiva)Asiakastuen ammattimaisuus
Jätä laadukas arvostelu. Jokaisesta hyödyllisestä äänestä saat tähtikuvake 350 XP  & 50 Kolikot. Lue lisää

Kirjoita aito ja hyödyllinen arvostelu ja ansaitse palkintoja – näin se toimii: aina kun toinen käyttäjä merkitsee arvostelusi hyödylliseksi, saat 350 kokemuspistettä (XP) ja 50 kolikkoa. Kerro todellisia yksityiskohtia kokemuksestasi kasinolla, jotta muut pelaajat hyötyvät. Tarkistamme kaikki lähetykset, jotta Chipy.com pysyy hyödyllisenä ja rehellisenä.

JULKAISUOHJEETNÄIN KIRJOITAT HYÖDYLLISEN ARVOSTELUN

Kiitos!

Arvostelusi on julkaistu.

nuoli ylös -kuvake