United StatesTämä kasino ei hyväksy pelaajia seuraavasta maasta: US. Kokeile sen sijaan näitä kasinoita:

QuinnBet Casino – arvostelu

3.5
Erittäin hyvä (19)
Yhdysvallat lippuYhdysvallat: ei hyväksytä

Pelaaja-arvostelut

3.5Erittäin hyvä
19 ääntä
  • Surkea2 ääntä1
  • Heikko1 ääntä2
  • Keskinkertainen6 ääntä3
  • Erittäin hyvä8 ääntä4
  • Erinomainen2 ääntä5
Arvosanat kriteereittäin(93 ääntä)
  • Kasinon reiluusinfokuvake19 ääntä3.3
  • Kotiutusten luotettavuusinfokuvake18 ääntä3.3
  • Kampanjat ja bonuksetinfokuvake20 ääntä3.4
  • Pelikokemusinfokuvake18 ääntä3.1
  • Asiakastuen ammattimaisuusinfokuvake18 ääntä3.4

Arvosana

Maa

1 Arvostelut

Näytä kommentit, joissa on vain arvosana

Piilota kommentit, joissa on vain arvosana

Osuvimmat
bodyheadeyesmouth
nikkisa25Taso 17Etelä-Afrikka
3.8Erittäin hyväKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkki

Valitettavasti talletusbonus ei...

Valitettavasti talletusvapaa bonus ei koske Etelä-Afrikkaa, mutta heillä on runsaasti kolikkopelejä, joista valita, ja operaattorit ovat ystävällisiä.
Ilmoita-kuvakeIlmoita
Kerro mielipiteesi tästä kasinosta!
Luotettu
Luottamuksesi on meille tärkeää,

joten yritykset eivät voi maksaa arvostelujensa muuttamisesta tai poistamisesta.

Lue lisää

Bonustarjoukset

Yhdysvallat lippuYhdysvallatVaihda nuoli alas -kuvake

Kasinon tervetuliaispaketti

BonusMin. talletusKierrätysPelitSaatavuusKoodi
YhdysvallatSaatavilla Yhdysvallat
alert_icon

Tervetuliaisbonuksia ei ole saatavilla tässä maassa: United States.

YhdysvallatEi saatavilla: Yhdysvallat
50 FS
£10
5xB
Pelit:Big Bass Splash
Rekisteröityessätumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
tietokuvake (ääriviiva)
Bonustyyppi tervetuliais ei ole saatavilla seuraavassa maassa: Yhdysvallat.
€50
€10
30xB
Pelit:All except selected games
Rekisteröityessätumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
tietokuvake (ääriviiva)
Bonustyyppi tervetuliais ei ole saatavilla seuraavassa maassa: Yhdysvallat.

Toistuvat kasinobonukset

BonusMin. talletusKierrätysPelitSaatavuusKoodi
£/€5
£/€100
35xB
Pelit:All except selected games
Tuesdaystumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
50 FS
£/€50
0xB
Pelit:Selected games
Thursdaystumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
10 FS
£/€50
0xB
Pelit:Cops N Robbers Bigger Big Money
Saturdaystumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
10% CB
£/€25
0xB
Pelit:All except selected games
Fridaystumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
10% CB
£/€10
35xB
Pelit:All except selected games
Mondaystumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
10%
£/€10
35xB
Pelit:All except selected games
Weeklytumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
10% CB
£/€10
1xB
Pelit:All except selected games
Weeklytumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
10%
£/€10
1xB
Pelit:Game of the week
Weeklytumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
5 FS
£20
20xB
Pelit:The Great Pigbsy
Wednesdaystumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
10 FS
£50
20xB
Pelit:The Great Pigbsy
Wednesdaystumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
20 FS
£100
20xB
Pelit:The Great Pigbsy
Wednesdaystumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
10% CB
£/€10
1xB
Pelit:Selected games
Sundaystumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita

Uusimmat blogibonukset

Blogissa ei ole bonuksia

QuinnBet Casino – VIP-ohjelma (kanta-asiakasohjelma)

VIP-ohjelma: ei saatavilla

QuinnBet Casino ei valitettavasti tarjoa vielä VIP-ohjelmaa.

Kasinon tiedot

Yleistiedot

Perustettu
01.01.2017
Lisenssi (lainkäyttöalue)
Gibraltartietoa,
Iso-Britanniatietoa
Sertifioija
Logo: GamCaretietoa
Logo: GambleAwaretietoa
Logo: Gamblers Anonymoustietoa
Logo: Gambling Therapytietoa
VPN-ystävällinen kasino
ei saatavillaEi, tämä kasino ei salli VPN:n käyttöä
Kasinon alustat ja laitetuki
Ladattava, Live-jakaja, Mobiili, Mobiilisovellus, Mobiiliselain
Saatavilla olevat kielet
EnglishEnglanti

QuinnBet Casino – mobiilisovellus

Android – kuvakeAndroidsaatavillaiOS – kuvakeiOSsaatavilla

Saatavilla olevat pelityypit (16)

Baccarat kuvake
Baccarat
Live
Bingo kuvake
Bingo
Live
Blackjack kuvake
Blackjack
Live
Kolikkopelit kuvake
Kolikkopelit
Craps kuvake
Craps
Live
Keno kuvake
Keno
Ruletti kuvake
Ruletti
Live
Raaputusarvat kuvake
Raaputusarvat
Pöytäpelit kuvake
Pöytäpelit
Live
Videopokeri kuvake
Videopokeri
Mines kuvake
Mines
Plinko kuvake
Plinko
Caribbean Stud Poker kuvake
Caribbean Stud Poker
Sic Bo kuvake
Sic Bo
Ammuntapelit kuvake
Ammuntapelit
Askelpohjaiset riskipelit kuvake
Askelpohjaiset riskipelit

Pelintarjoajat (26)

Logo: Games GlobalLogo: 1X2 GamingLogo: 4ThePlayerLogo: Big Time GamingLogo: Blueprint GamingLogo: Booming GamesLogo: ELK StudiosLogo: EvolutionLogo: Fantasma GamesLogo: Hacksaw GamingLogo: InspiredLogo: Just For The Win
Näytä lisää
Maksutavat
MaksutapaTalletusKotiutus

Logo: Apple PayApple Pay

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: MaestroMaestro

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: MasterCardMasterCard

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: NetellerNeteller

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: RevolutRevolut

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: VisaVisa

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: Visa ElectronVisa Electron

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: Wire TransferWire Transfer

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake
Valuutat
GBP, EUR
Minimitalletus
£10
Minimikotiutus
£10
Kotiutusrajat
Ei rajaa
Kotiutuksen odotusaikatietokuvake (ääriviiva)
Nettilompakot – 0 - 24 toiminta-aika
Pankkisiirto – 1 - 3 arkipäivää
Luottokortit – 1 - 3 arkipäivää

Asiakastuki

Live-chat
saatavillaKielet:
Englanti
Sähköposti
Maailmanlaajuinen:support@quinnbet.com
Maailmanlaajuinen:verify@quinnbet.com
Puhelinnumero
ei saatavillaEi ole

Vastuullisen pelaamisen työkalut

saatavillaSaatavilla olevat työkalut
TalletusrajatTappiorajatItsearviointitestitPeliestoPelitauko
ei saatavillaPuuttuvat työkalut
AikamuistutuksetPeliaikarajatPanosrajatKotiutuslukitus

Lisätietoja

Kumppaniohjelma
QuinnBet Affiliates
Sallitut maat
  • Irlanti
  • Iso-Britannia

Vertaile: QuinnBet Casino ja muut kasinot

Logo: Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino
3.7
Logo: Pike Casino
Pike Casino
4.2
Logo: Casino Brango
Casino Brango
3.8
Logo: Magicianbet Casino
Magicianbet Casino
3.9
Logo: MrO Casino
MrO Casino
3.9
Logo: Goat Spins Casino
Goat Spins Casino
3.8
Logo: Eternal Slots Casino
Eternal Slots Casino
3.8
Logo: UpTown Aces Casino
UpTown Aces Casino
3.8
Logo: Hyper Lucky Casino
Hyper Lucky Casino
4.1
Logo: Cherry Jackpot Casino
Cherry Jackpot Casino
3.7
plus-kuvakeLisää kasino vertailuun
ArvosanaMaaValuuttaKieliPerustettuIlmainen bonusEnsimmäinen talletusPelitMinimitalletusMinimikotiutusMobiilisovellus
Logo: QuinnBet Casino
QuinnBet Casino
tähtikuvake3.5
ei saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino ei hyväksy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2016
-
-
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+12
£10
£10
iOS-kuvakeAndroid-kuvake
tähtikuvake4
saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino ei hyväksy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2026
100 FS
100% + 25 FS
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+6
€1
€5
ei saatavilla
tähtikuvake3.6
saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2024
25 FS
250% + 50 FS
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+5
$5
$100
ei saatavilla
tähtikuvake3.7
saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino ei hyväksy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2013
-
150% + 100 FS
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+6
₿0.0001
₿0.00035
ei saatavilla

Kerro kokemuksistasi kasinolla QuinnBet Casino

Arvioi kokonaiskokemuksesi

Kirjoita arvostelu (valinnainen)Merkkejä jäljellä: 50

icon uploadLataa kuvia
(Lataa enintään 5 kuvaa)
kortti ja tähti -kuvake

Arvioi kasinon eri osa-alueita, kuten reiluutta ja bonuksia (valinnainen)

  • tietokuvake (ääriviiva)Kasinon reiluus
  • tietokuvake (ääriviiva)Kotiutusten luotettavuus
  • tietokuvake (ääriviiva)Kampanjat ja bonukset
  • tietokuvake (ääriviiva)Pelikokemus
  • tietokuvake (ääriviiva)Asiakastuen ammattimaisuus
Jätä laadukas arvostelu. Jokaisesta hyödyllisestä äänestä saat tähtikuvake 350 XP  & 50 Kolikot. Lue lisää

Kirjoita aito ja hyödyllinen arvostelu ja ansaitse palkintoja – näin se toimii: aina kun toinen käyttäjä merkitsee arvostelusi hyödylliseksi, saat 350 kokemuspistettä (XP) ja 50 kolikkoa. Kerro todellisia yksityiskohtia kokemuksestasi kasinolla, jotta muut pelaajat hyötyvät. Tarkistamme kaikki lähetykset, jotta Chipy.com pysyy hyödyllisenä ja rehellisenä.

JULKAISUOHJEETNÄIN KIRJOITAT HYÖDYLLISEN ARVOSTELUN

Kiitos!

Arvostelusi on julkaistu.

nuoli ylös -kuvake