mustalla listallaTämä kasino on mustalla listalla. Kokeile sen sijaan näitä kasinoita:

Pokie Mate Casino – arvostelu

3.7
Erittäin hyvä (18)
Yhdysvallat lippuYhdysvallat: ei hyväksytä

Pelaaja-arvostelut

3.7Erittäin hyvä
18 ääntä
  • Surkea6 ääntä1
  • Heikko4 ääntä2
  • Keskinkertainen4 ääntä3
  • Erittäin hyvä2 ääntä4
  • Erinomainen2 ääntä5
Arvosanat kriteereittäin(84 ääntä)
  • Kasinon reiluusinfokuvake17 ääntä2.4
  • Kotiutusten luotettavuusinfokuvake17 ääntä1.9
  • Kampanjat ja bonuksetinfokuvake17 ääntä2.6
  • Pelikokemusinfokuvake17 ääntä2.7
  • Asiakastuen ammattimaisuusinfokuvake16 ääntä2.1

Arvosana

Maa

9 Arvostelut

Näytä kommentit, joissa on vain arvosana

Piilota kommentit, joissa on vain arvosana

Osuvimmat
bodyheadeyesmouth
Mikki1975Taso 1Australia
1SurkeaKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkki

Nämä ihmiset ovat korruptoituneita...

Nämä ihmiset ovat korruptoituneita. Ensin he eivät hyväksyneet henkilöllisyystodistusta, ja sitten lupasivat, että rahani maksettaisiin, kun ne oli vahvistettu. Annoin heille kaksi laskua osoitteineen, passin, pankkikortin, kuvakaappauksen talletuksesta, tiliotteen, jossa näkyy talletus, ja korttini valokuvalla. Vahvistuksen jälkeen yritin uudelleen saada 8500 dollaria, jotka minulle oli velkaa. Mutta ei, ne katosivat tililtäni. Kun kyseenalaistin tämän, he sanoivat, että se on hyväksytty, joten pyöräytin pyörää ja sain sähköpostin, jossa sanottiin, että olin rikkonut heidän sääntöjään tekemällä bonuksen. Sitten loukkauksen lisäämiseksi he laittoivat 250 dollaria pankkitililleni! Jos joku tietää, kuka voi auttaa minua kiistämään tämän, kertokaa minulle!!@
Ilmoita-kuvakeIlmoita
bodyheadeyesmouth
AndoCommandoTaso 8Australia
1.8HeikkoKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkki

Jälleen uusi näyttävä nettikasino...

Toinen uusi, näyttävä nettikasino ilman sääntelyä tai sertifiointia. ÄLÄ TALLETA TAI ODOTA NOSTOAVASI. Verkkosivusto vakuuttaa itselleen: "Jokainen, joka tulee verkkosivustolle ja osallistuu tarjottuihin nettiuhkapeleihin, tekee sen omalla vastuullaan. Sekä verkkosivusto että palvelut tarjotaan "sellaisenaan". 7.2 Hyväksyt täten nettiuhkapeleihin osallistumisen riskit ja hyväksyt mahdollisuuden menettää rahaa samalla. Verkkosivustolla mainostettaviin palveluihin ja peleihin ei liity minkäänlaista nimenomaista tai epäsuoraa takuuta tyydyttävästä laadusta, soveltuvuudesta tiettyihin tarkoituksiin, myyntikelpoisuuden edellytyksistä, tarkkuudesta tai täydellisyydestä tai sovellettavien lakien ja määräysten rikkomisesta tietyllä lainkäyttöalueella. Kaikki verkkosivuston ja/tai palveluidemme käytön aikana mahdollisesti aiheutuneet vahingot tai menetykset tapahtuvat omalla vastuullasi, ja suostut täten luopumaan minkäänlaisista korvausvaatimuksista tähän liittyen. 7.3 Toimintahäiriön sattuessa kaikki panokset ja voitot mitätöidään." Rekisteröitymisen jälkeen saat 1-2 sähköpostia päivässä, joissa joskus vaaditaan pieniä bonussummia, jotka on talletettu sinut takaisin houkuttelemiseksi. Tilauksen peruuttaminen edellyttää sähköpostitse lähettämistä tukeen.
Ilmoita-kuvakeIlmoita
rainbowlacesKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkkiAustralia

ÄLÄ MISSÄÄN OLOSUHDEESSA KÄYTÄ...

ÄLÄ MISSÄÄN TAPAUKSESSA KÄYTÄ RAHAA TÄLLÄ "KASINOLLA". SE ON HUIJAUS, ETKÄ SINULLE MAKSETA, JOS VOITAT. Liityin PokieMateen, koska heillä on suosikkipelini, eikä kenelläkään muulla tunnu olevan. Talletin muutaman kerran ja lopulta voitin 5 000 dollaria, ja pelasin sen takaisin 3 000 dollariin ja yritin sitten kotiuttaa. Kävin läpi vahvistusprosessin ja ymmärrän, että joskus se vie muutaman yrityksen, mutta nämä kaverit ovat melko kohtuuttomia. Lopulta tilini vahvistettiin ja odotin sitten maksua, jota ei tullut. Sen sijaan sain sähköpostin, jossa kerrottiin, että olin rikkonut yhtä saamani talletusbonuksen ehdoista. Jos otat talletusbonuksen, et voi asettaa panosta, joka on yli 20 % saamastasi bonussummasta (koska tämä jotenkin vähentää petoksia?). Sanoin, että olin varmasti ylittänyt kierrätysvaatimuksen vedon asettamiseen mennessä, mutta sinun on panostettava 35 kertaa talletus- ja bonussumma. Minun tapauksessani 50,00 AUD:n talletus ja 37,50 dollarin talletusbonus tarkoittavat 3 062,50 AUD:n kierrätysvaatimusta, ennen kuin voi asettaa vedon, joka ylittää 20 % talletusbonuksesta, joka minun tapauksessani oli 7,50 dollaria. Olin raivoissani, mutta läimäytin sitä leukaan. Se on yksi heidän ehdoistaan, vaikka sen ainoa syy on mitätöidä ihmisten voitot. Tyhmästi minut imaistiin taas mukaan ja heitin sisään toiset 50,00 dollaria. En ottanut talletusbonusta vastaan, koska en halunnut viime kerran toistumista. Ajattelin, mitä he voisivat tehdä tällä kertaa? No, tällä kertaa voitin 10 000 AUD:ta. Pelasin sen 9 500 AUD:iin ja yritin kotiuttaa, mutta tilini oli ilmeisesti muuttunut vahvistamattomaksi?!? Puhuin asiakaspalveluun ja kerroin hänelle, että asiakirjani olivat edelleen tililläni ja että ne oli jo vahvistettu. Hän käski minun vain ladata asiakirjani uudelleen, niin se avaa tilin, jotta voin tehdä kotiutuksen. Tein niin, ja se mahdollisti kotiutuksen pyytämisen, mutta muutaman päivän kuluttua kotiutukseni peruutettiin ja varat palautettiin pelitililleni. Ei sähköpostia, ei ilmoitusta, ei mitään. Otin uudelleen yhteyttä tukeen, ja he sanoivat, että minun on toimitettava asiakirjani uudelleen. Yritin väitellä, mutta tarvitsin käteistä, joten toimitin ne vain uudelleen. Vastaus tähän oli, että "järjestelmä" oli "merkinnyt tilini lisävahvistusta varten" ja että minun on nyt otettava selfieitä itsestäni asiakirjojeni kanssa, sekä etu- että takapuoli. Oletko koskaan yrittänyt ottaa selkeää selfietä itsestäsi A4-kokoisen vesilaskun kanssa, joka on täysin valaistu, täysin selkeä ja 100 % luettava? Kerronpa vain, se on mahdotonta. Lopulta, noin kuuden yrityksen jälkeen, he hyväksyivät asiakirjat, mutta niitä ei ollut vielä lähetetty. Kun ne oli hyväksytty, he pyysivät jokaisesta asiakirjasta virallisesti vahvistettuja kopioita. Sanoin, että jos selfiet eivät vahvista mitään, mitä järkeä niitä edes oli pyytää? He vain sanovat, että "se on järjestelmä", en voi tehdä mitään, vain toimittaa asiakirjat. Tässä vaiheessa tein virallisen valituksen. Heidän verkkosivuillaan sanotaan, että he vastaavat mahdollisimman pian. Luulen, että he eivät ole vielä ehtineet vastata omaani, jonka lähetin viikko sitten, ottaen huomioon valtavan määrän valituksia... Puhuin tänään taas jonkun kanssa chatissa, joka sanoi jälleen "toimittakoon ne vain", minkä teenkin, mutta Jumala auttakoon heitä, jos he pyytävät minulta jotain muuta, koska kysyin, mitä asiakirjoja he tarvitsisivat seuraavaksi, jotta voisin kerätä ne nyt ja säästää itselleni viikon, ja hän sanoi, että siinä kaikki. JUMALA AUTTAKAA HEITÄ, JOS MINULLA EI OLE SITÄ RAHAA TILILLÄNI ENSI VIIKOLLA.
Ilmoita-kuvakeIlmoita
Käyttäjän rainbowlaces aiemmat arvostelut
  • 121.06.2020Kopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkki
bodyheadeyesmouth
browny78Taso 4Australia
1.4SurkeaKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkki

Tein pienen 40 dollarin talletuksen...

Tein pienen 40 dollarin talletuksen 20 dollarin lisäbonuksella ja voitin lopulta 6800 dollaria. Pelatessani ajattelin vain, että minun pitäisi pelata suurin osa siitä, joten pelasin sen 5300 dollariin ja tarkistin sitten, voinko nostaa, se sanoi, että koko saldo oli sallittu. Onnenpäivät, ajattelin, joten nostin 4500 dollaria ja hävisin loput. Kukapa välittäisi, no, esitin henkilöllisyystodistukseni, ajokorttini, Medicare-korttini, pankkikorttini, korttini ja osoitetodistukseni. Sain sähköpostin, jossa ilmoitettiin, että tilini oli merkitty mahdollisen petoksen vuoksi. Minun piti ottaa kuvia kaikista korteista ja asiakirjoista, joissa olen kuvassa. Tein niin sähköpostilla, jossa sanoin, että pankkitilioteeni saapuisi päivän tai parin kuluttua, ja lähetän sen joka tapauksessa. Sain sähköpostin: "Tilisi on täysin vahvistettu, joten odotin muutaman päivän rahoja, mutta niitä ei koskaan tullut. Kysyin, miksi tämä nyt? He haluavat yhtäkkiä pankkitiliotteeni. Kirjauduin takaisin sisään ja kaikki rahat olivat takaisin pelitililläni. Tuhlasin vielä 1000 dollaria ajatellen, että he pitäisivät siitä. Nyt on kulunut yli kaksi viikkoa ja joka kerta... Ota yhteyttä live-chattiin ja he kysyvät minulta, olenko lähettänyt tiliotteet, jotka minulla on viisi kertaa, yhteensä 17 sivua, eikä sähköpostiosoitteeseen documents@pokiemate.com vastata kysymyksiin, ovatko he vastaanottaneet tiliotteet. Verkko-chat kehottaa minua odottamaan jopa viisi päivää niiden vahvistamiseen, joten en suosittele pelaamista tällä kasinolla.
Ilmoita-kuvakeIlmoita
bodyheadeyesmouth
BobbleheadTaso 0Australia
1.4SurkeaKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkki

Talletus pienellä bonuksella. Pelataan...

Talletin pienellä bonuksella. Pelasin bonuksen läpi ja aloin voittaa. Lopulta voitin muutaman tuhannen. Kun yritin nostaa voittoja, minulle ilmoitettiin, että voitot oli mitätöity. He väittävät, että jotakin epämääräistä sääntöä oli rikottu. Vaikka varmistinkin, etten ylitä uhkapelisääntöjä bonuksen aikana. Rahat ovat menneet. Kanta-asiakaspisteet ovat menneet. Ja omituisesti alkuperäinen talletus palautettiin. Älä pelaa tällä kasinolla. ​​​​​​​ÄLÄ PELAA TÄLLÄ KASINOLL.
Ilmoita-kuvakeIlmoita
bodyheadeyesmouth
CesscaTaso 0Australia
2.2HeikkoKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkki

ÄLÄ PELAA TÄLLÄ KASINOLLAA!!! Yli ...

ÄLÄ PELAA TÄLLÄ KASINOLLA!!! Olen pelannut Pokie Matesilla viimeisten kuuden vuoden aikana! Tänä aikana olen tehnyt useita kotiutuksia, koska olen pelannut hyvin. Kotiutusten kokonaissumma on ollut 5000 dollaria. Olen aiemmin menettänyt voittoni toisella kasinolla bonusehtojen rikkomisen vuoksi, josta minun oli pakko olla tietoinen. Sen jälkeen olen varmistanut, että bonusehdot ovat selkeät ja noudatan niitä valppaasti, jotta tiedän, etten ole rikkonut niitä. He kieltäytyvät nyt maksamasta sanoen, että olen rikkonut ehtoja ja syyllistynyt bonusten väärinkäyttöön 31. maaliskuuta. Koska tiedän, etten ole tehnyt niin, menen pelihistoriaani todistaakseni, etten ole tehnyt niin. Pelihistoriaa ei kuitenkaan ole lainkaan, ja kun olen pyytänyt sitä ja todisteita rikkomuksestani, he vastaavat kommentilla "luota meihin, olet rikkonut ehtoja" ilman todisteita ja jättävät huomiotta pyyntöni ja oikeuteni nähdä pelihistoriani.
Ilmoita-kuvakeIlmoita
bodyheadeyesmouth
LinusTaso 19Itävalta
3KeskinkertainenKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkki
Ilmoita-kuvakeIlmoita
bodyheadeyesmouth
harakatTaso 29Kreikka
3KeskinkertainenKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkki

No, kävin tässä kasinossa ja...

No, kävin tässä kasinossa ja käytin 20 ilmaiskierrosta ja yllätyin, että kun avasin kolikkopelin, sain ne heti! Tämä on plussaa tälle kasinolle! Voitin ilmaispyöräytyksistä 0,25 senttiä ja jatkoin samaan peliin ja hävisin muutamassa sekunnissa! En myöskään ymmärrä, miksi miniminosto on 350 euroa (tilisiirrolla)! Minulle tämä on keskinkertainen kasino kolikkopelien reiluuden ja miniminoston vuoksi.
Ilmoita-kuvakeIlmoita
eyesmouthheadbody
BryanbassyonaTaso 27
2.2HeikkoKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkki

En tiedä tarkalleen syitä miksi...

En tiedä tarkalleen, miksi tämä kasino on mustalla listalla, mutta minulla on heti idea... Pelaajille tarjottavat maksutavat ovat erittäin huonoja. Pohjimmiltaan voitot nostetaan vain luottokortilla tai pankkitilillä, mikä on erittäin turhauttavaa, kun käytät sähköistä lompakkoa... En oikein pidä tästä, enkä ole aiemmin rekisteröitynyt tai pelannut kasinoilla, jotka eivät takaa talletettujen varojen turvallisuutta... aion jättää tämän väliin.
Ilmoita-kuvakeIlmoita
Kerro mielipiteesi tästä kasinosta!
Luotettu
Luottamuksesi on meille tärkeää,

joten yritykset eivät voi maksaa arvostelujensa muuttamisesta tai poistamisesta.

Lue lisää

Bonustarjoukset

Yhdysvallat lippuYhdysvallatVaihda nuoli alas -kuvake

Kasinon tervetuliaispaketti

BonusMin. talletusKierrätysPelitSaatavuusKoodi
Ei tervetuliaisbonuksia

Uusimmat blogibonukset

Blogissa ei ole bonuksia

Pokie Mate Casino – VIP-ohjelma (kanta-asiakasohjelma)

VIP-ohjelma: ei julkistettu

Valitettavasti emme ole vielä löytäneet tietoja VIP-ohjelmasta, jota Pokie Mate Casino tarjoaa.

Kasinon tiedot

Yleistiedot

Perustettu
01.01.2020
Lisenssi (lainkäyttöalue)
Tobique First Nationtietoa
Sertifioija
-
VPN-ystävällinen kasino
ei saatavillaEi, tämä kasino ei salli VPN:n käyttöä
Kasinon alustat ja laitetuki
Live-jakaja, Mobiili, Mobiiliselain
Saatavilla olevat kielet
EnglishEnglanti

Pokie Mate Casino – mobiilisovellus

Android – kuvakeAndroidei saatavillaiOS – kuvakeiOSei saatavilla

Saatavilla olevat pelityypit (19)

Baccarat kuvake
Baccarat
Live
Bingo kuvake
Bingo
Live
Blackjack kuvake
Blackjack
Live
Kolikkopelit kuvake
Kolikkopelit
Keno kuvake
Keno
Live
Ruletti kuvake
Ruletti
Live
Raaputusarvat kuvake
Raaputusarvat
Pöytäpelit kuvake
Pöytäpelit
Live
Videopokeri kuvake
Videopokeri
Mines kuvake
Mines
Crash kuvake
Crash
Plinko kuvake
Plinko
Texas Hold'em kuvake
Texas Hold'em
Pai Gow Poker kuvake
Pai Gow Poker
3 Card Poker kuvake
3 Card Poker
Caribbean Stud Poker kuvake
Caribbean Stud Poker
Sic Bo kuvake
Sic Bo
Ammuntapelit kuvake
Ammuntapelit
Askelpohjaiset riskipelit kuvake
Askelpohjaiset riskipelit

Pelintarjoajat (27)

Logo: BetSoftLogo: Betgames TVLogo: BF GamesLogo: BGamingLogo: Booming GamesLogo: BooongoLogo: G GamesLogo: GamzixLogo: Hacksaw GamingLogo: IGTLogo: InOut GamesLogo: KA Gaming
Näytä lisää
Maksutavat
MaksutapaTalletusKotiutus

Logo: Apple PayApple Pay

valintamerkkikuvakeei saatavilla

Logo: BitcoinBitcoin

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: Google PayGoogle Pay

valintamerkkikuvakeei saatavilla

Logo: JetonJeton

valintamerkkikuvakeei saatavilla

Logo: MasterCardMasterCard

valintamerkkikuvakeei saatavilla

Logo: MiFinityMiFinity

valintamerkkikuvakeei saatavilla

Logo: VisaVisa

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake
Valuutat
AUD, NZD
Minimitalletus
AU$30
Minimikotiutus
AU$200
Kotiutusrajat
AU$5000 päivässä
Kotiutuksen odotusaikatietokuvake (ääriviiva)
Nettilompakot – 0 - 24 toiminta-aika
Pankkisiirto – Välitön
Luottokortit – 6 - 7 arkipäivää

Asiakastuki

Live-chat
saatavillaKielet:
Englanti
Sähköposti
Maailmanlaajuinen:support@pokiemate.com
Puhelinnumero
Maailmanlaajuinen:+44 2037693923

Vastuullisen pelaamisen työkalut

ei saatavillaTällä kasinolla ei ole vastuullisen pelaamisen työkaluja
TalletusrajatTappiorajatAikamuistutuksetItsearviointitestitPeliestoPeliaikarajatPanosrajatPelitaukoKotiutuslukitus

Lisätietoja

Kumppaniohjelma
Illusion Partners
Rajoitetut maat
  • Afganistan
  • Kanada
  • Keski-Afrikan tasavalta
  • Kiina
  • Kuuba
  • Pohjois-Korea
  • Haiti
  • Irak
  • Iran
  • Israel
  • Libya
  • Myanmar
Näytä lisää

Vertaile: Pokie Mate Casino ja muut kasinot

Logo: Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino
3.7
Logo: Pike Casino
Pike Casino
4.2
Logo: Casino Brango
Casino Brango
3.8
Logo: Magicianbet Casino
Magicianbet Casino
3.9
Logo: MrO Casino
MrO Casino
3.9
Logo: Goat Spins Casino
Goat Spins Casino
3.8
Logo: Eternal Slots Casino
Eternal Slots Casino
3.8
Logo: UpTown Aces Casino
UpTown Aces Casino
3.8
Logo: Hyper Lucky Casino
Hyper Lucky Casino
4.1
Logo: Cherry Jackpot Casino
Cherry Jackpot Casino
3.7
plus-kuvakeLisää kasino vertailuun
ArvosanaMaaValuuttaKieliPerustettuIlmainen bonusEnsimmäinen talletusPelitMinimitalletusMinimikotiutusMobiilisovellus
Logo: Pokie Mate Casino
Pokie Mate Casino
tähtikuvake3.7
ei saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino ei hyväksy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2019
-
-
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+15
AU$30
AU$200
ei saatavilla
tähtikuvake4
saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino ei hyväksy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2026
100 FS
100% + 25 FS
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+6
€1
€5
ei saatavilla
tähtikuvake3.6
saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2024
25 FS
250% + 50 FS
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+5
$5
$100
ei saatavilla
tähtikuvake3.8
saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino ei hyväksy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2013
-
150% + 100 FS
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+6
₿0.0001
₿0.00035
ei saatavilla

Sisarkasinot

Logo: Spin Million Casino
Spin Million Casino
Yhdysvallat3Keskinkertainen (10)
20.03.2019
kuvake: eksklusiivinen200 FS Ensitalletusbonus
Rajoitettu
Logo: Golden Pokies Casino
Golden Pokies Casino
Yhdysvallat3Keskinkertainen (4)
01.01.2020
200% + 50 FS Ensitalletusbonus
Logo: House of Pokies Casino
House of Pokies Casino
Yhdysvallat3.9Erittäin hyvä (7)
01.01.2020
200% + 50 FS Ensitalletusbonus
Logo: Pokie Spins Casino
Pokie Spins Casino
Yhdysvallat3.7Erittäin hyvä (36)
01.05.2019
300% + 50 FS Ensitalletusbonus
Logo: Bonza Spins Casino
Bonza Spins Casino
Yhdysvallat3.3Erittäin hyvä (32)
01.09.2018
300% + 50 FS Ensitalletusbonus
Lataa lisää kasinoita (+2)

Kerro kokemuksistasi kasinolla Pokie Mate Casino

Arvioi kokonaiskokemuksesi

Kirjoita arvostelu (valinnainen)Merkkejä jäljellä: 50

icon uploadLataa kuvia
(Lataa enintään 5 kuvaa)
kortti ja tähti -kuvake

Arvioi kasinon eri osa-alueita, kuten reiluutta ja bonuksia (valinnainen)

  • tietokuvake (ääriviiva)Kasinon reiluus
  • tietokuvake (ääriviiva)Kotiutusten luotettavuus
  • tietokuvake (ääriviiva)Kampanjat ja bonukset
  • tietokuvake (ääriviiva)Pelikokemus
  • tietokuvake (ääriviiva)Asiakastuen ammattimaisuus
Jätä laadukas arvostelu. Jokaisesta hyödyllisestä äänestä saat tähtikuvake 350 XP  & 50 Kolikot. Lue lisää

Kirjoita aito ja hyödyllinen arvostelu ja ansaitse palkintoja – näin se toimii: aina kun toinen käyttäjä merkitsee arvostelusi hyödylliseksi, saat 350 kokemuspistettä (XP) ja 50 kolikkoa. Kerro todellisia yksityiskohtia kokemuksestasi kasinolla, jotta muut pelaajat hyötyvät. Tarkistamme kaikki lähetykset, jotta Chipy.com pysyy hyödyllisenä ja rehellisenä.

JULKAISUOHJEETNÄIN KIRJOITAT HYÖDYLLISEN ARVOSTELUN

Kiitos!

Arvostelusi on julkaistu.

nuoli ylös -kuvake