United StatesTämä kasino ei hyväksy pelaajia seuraavasta maasta: US. Kokeile sen sijaan näitä kasinoita:

Lucky Ones Casino – arvostelu

3.5
Erittäin hyvä (2)
Yhdysvallat lippuYhdysvallat: ei hyväksytä

Pelaaja-arvostelut

3.5Erittäin hyvä
2 ääntä
  • Surkea0 ääntä1
  • Heikko0 ääntä2
  • Keskinkertainen1 ääntä3
  • Erittäin hyvä1 ääntä4
  • Erinomainen0 ääntä5
Arvosanat kriteereittäin(5 ääntä)
  • Kasinon reiluusinfokuvake1 ääntä2
  • Kotiutusten luotettavuusinfokuvake1 ääntä2
  • Kampanjat ja bonuksetinfokuvake1 ääntä3
  • Pelikokemusinfokuvake1 ääntä4
  • Asiakastuen ammattimaisuusinfokuvake1 ääntä3

Arvosana

Maa

1 Arvostelut

Näytä kommentit, joissa on vain arvosana

Piilota kommentit, joissa on vain arvosana

Osuvimmat
bodyheadeyesmouth
pingvinasTaso 39
4Erittäin hyväKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkki

Hyvännäköinen kasinosivusto

Tässä kasinossa on kaikkea - hyviä bonuksia uusille pelaajille, urheilua, livekasinopelejä, hyvä VIP-ohjelma, paljon peli- ja kolikkopelien tarjoajia, kaikki neljä erilaista talletus- ja kotiutusvaihtoehtoa.

Ilmoita-kuvakeIlmoita
Kerro mielipiteesi tästä kasinosta!
Luotettu
Luottamuksesi on meille tärkeää,

joten yritykset eivät voi maksaa arvostelujensa muuttamisesta tai poistamisesta.

Lue lisää

Bonustarjoukset

Yhdysvallat lippuYhdysvallatVaihda nuoli alas -kuvake

Kasinon tervetuliaispaketti

BonusMin. talletusKierrätysPelitSaatavuusKoodi
Ei tervetuliaisbonuksia

Toistuvat kasinobonukset

BonusMin. talletusKierrätysPelitSaatavuusKoodi
33% + 33 FS
€30
40xB
Pelit:All except selected games (FS - selected slots)
Mondaystumma ylös osoittava nuolikuvake
COMBO
50%
€30
40xB
Pelit:All except selected games
Thursdaystumma ylös osoittava nuolikuvake
TRIPLE1
75%
€50
40xB
Pelit:All except selected games
Thursdaystumma ylös osoittava nuolikuvake
TRIPLE2
100%
€100
40xB
Pelit:All except selected games
Thursdaystumma ylös osoittava nuolikuvake
TRIPLE3
77 FS
€30
40xB
Pelit:All except selected games
Fridaystumma ylös osoittava nuolikuvake
SPIN
50 FS
€30
40xB
Pelit:All except selected games
Saturdaystumma ylös osoittava nuolikuvake
SELECT1
50% + 20 FS
€50
40xB
Pelit:All except selected games (FS - selected slots)
Saturdaytumma ylös osoittava nuolikuvake
SELECT2
77% + 7 FS
€100
40xB
Pelit:All except selected games
Saturdaystumma ylös osoittava nuolikuvake
SELECT3
100%
€30
40xB
Pelit:All except selected games
Monthlytumma ylös osoittava nuolikuvake
LUXE

Uusimmat blogibonukset

Blogissa ei ole bonuksia

Lucky Ones Casino – VIP-ohjelma (kanta-asiakasohjelma)

Eksklusiiviset jäsenedut

1Korkeammat rajat
2Nopeammat kotiutukset
3Erikoispalkinnot
4Eksklusiiviset turnaukset
5VIP-manageri / priorisoitu asiakastuki
6Other

Kasinon tiedot

Yleistiedot

Perustettu
-
Lisenssi (lainkäyttöalue)
Curaçaotietoa
Sertifioija
-
VPN-ystävällinen kasino
Ei ilmoitettu
Ei KYC-tunnistautumista
saatavillaKYC-tunnistautumista ei vaadita
Kasinon alustat ja laitetuki
Selainpeli, Live-jakaja, Mobiili, Mobiiliselain
Saatavilla olevat kielet
EnglishEnglantiGermanSaksaNorwegianNorjaArabicArabiaFrenchRanska

Lucky Ones Casino – mobiilisovellus

Android – kuvakeAndroidei saatavillaiOS – kuvakeiOSei saatavilla

Saatavilla olevat pelityypit (10)

Baccarat kuvake
Baccarat
Live
Bingo kuvake
Bingo
Blackjack kuvake
Blackjack
Live
Kolikkopelit kuvake
Kolikkopelit
Craps kuvake
Craps
Keno kuvake
Keno
Ruletti kuvake
Ruletti
Live
Raaputusarvat kuvake
Raaputusarvat
Pöytäpelit kuvake
Pöytäpelit
Live
Videopokeri kuvake
Videopokeri

Pelintarjoajat (88)

Logo: Pragmatic PlayLogo: 1spin4winLogo: 1X2 GamingLogo: 4ThePlayerLogo: 7MojosLogo: Amigo GamingLogo: AmusnetLogo: Apparat GamingLogo: Atomic Slot LabLogo: AvatarUXLogo: Bang Bang GamesLogo: Belatra Games
Näytä lisää
Maksutavat
MaksutapaTalletusKotiutus

Logo: BitcoinBitcoin

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: Bitcoin CashBitcoin Cash

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: Cash to CodeCash to Code

valintamerkkikuvakeei saatavilla

Logo: CoinsPaidCoinsPaid

valintamerkkikuvakeei saatavilla

Logo: DogecoinDogecoin

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: EthereumEthereum

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: InteracInterac

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: JetonJeton

valintamerkkikuvakeei saatavilla

Logo: LitecoinLitecoin

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: MaestroMaestro

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: MiFinityMiFinity

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: MuchBetterMuchBetter

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: NeosurfNeosurf

valintamerkkikuvakeei saatavilla

Logo: NetellerNeteller

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: paysafecardpaysafecard

valintamerkkikuvakeei saatavilla

Logo: Rapid TransferRapid Transfer

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: SkrillSkrill

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: VisaVisa

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: Wire TransferWire Transfer

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake
Valuutat
EUR, USD, AUD, CAD, CHF, NOK, NZD, ZAR, BTC, LTC, BCH, DOGE, ETH, TRX, XRP, USDT, BNB
Minimitalletus
€20
Minimikotiutus
€20
Kotiutusrajat
€4000 päivässä
€8000 viikossa
€30000 kuukaudessa
Kotiutuksen odotusaikatietokuvake (ääriviiva)
Luottokortit – 1 - 3 arkipäivää
Kryptolompakko – 0 - 48 toiminta-aika
Nettilompakot – 0 - 48 toiminta-aika
Pankkisiirto – 1 - 3 arkipäivää

Asiakastuki

Live-chat
saatavillaSaatavilla
Sähköposti
Maailmanlaajuinen: support@luckyones.com
Puhelinnumero
ei saatavillaEi ole

Vastuullisen pelaamisen työkalut

saatavillaSaatavilla olevat työkalut
TalletusrajatPeliesto
ei saatavillaPuuttuvat työkalut
TappiorajatAikamuistutuksetItsearviointitestitPeliaikarajatPanosrajatPelitaukoKotiutuslukitus

Lisätietoja

Kumppaniohjelma
Fortunate Partners
Rajoitetut maat
  • Afganistan
  • Ahvenanmaa
  • Albania
  • Algeria
  • Amerikan Samoa
  • Andorra
  • Angola
  • Anguilla
  • Antarktis
  • Antigua ja Barbuda
  • Armenia
  • Aruba
Näytä lisää

Vertaile: Lucky Ones Casino ja muut kasinot

Logo: Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino
3.7
Logo: Pike Casino
Pike Casino
4.1
Logo: Casino Brango
Casino Brango
3.8
Logo: Magicianbet Casino
Magicianbet Casino
3.9
Logo: MrO Casino
MrO Casino
3.9
Logo: Goat Spins Casino
Goat Spins Casino
3.8
Logo: Eternal Slots Casino
Eternal Slots Casino
3.8
Logo: UpTown Aces Casino
UpTown Aces Casino
3.8
Logo: Hyper Lucky Casino
Hyper Lucky Casino
4.1
Logo: Cherry Jackpot Casino
Cherry Jackpot Casino
3.7
plus-kuvakeLisää kasino vertailuun
ArvosanaMaaValuuttaKieliPerustettuIlmainen bonusEnsimmäinen talletusPelitMinimitalletusMinimikotiutusMobiilisovellus
Logo: Lucky Ones Casino
Lucky Ones Casino
tähtikuvake3.5
ei saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
-
-
-
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+6
€20
€20
ei saatavilla
tähtikuvake4
saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino ei hyväksy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2026
20 FS
100% + 25 FS
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+6
€1
€5
ei saatavilla
tähtikuvake3.6
saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2024
25 FS
250% + 50 FS
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+5
$5
$100
ei saatavilla
tähtikuvake3.7
saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino ei hyväksy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2013
-
150% + 100 FS
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+6
₿0.0001
₿0.00035
ei saatavilla

Sisarkasinot

Logo: Lucky Dreams Casino
Lucky Dreams Casino
Yhdysvallat3.6Erittäin hyvä (160)
25.08.2021
100% + 100 FS Ensitalletusbonus
Rajoitettu
Logo: JustCasino
JustCasino
Yhdysvallat3.6Erittäin hyvä (29)
31.03.2023
100% + 100 FS Ensitalletusbonus
Rajoitettu
Logo: Lets Lucky Casino
Lets Lucky Casino
Yhdysvallat3.7Erittäin hyvä (192)
05.05.2022
150% + 100 FS Ensitalletusbonus
Rajoitettu

Kerro kokemuksistasi kasinolla Lucky Ones Casino

Arvioi kokonaiskokemuksesi

Kirjoita arvostelu (valinnainen)Merkkejä jäljellä: 50

icon uploadLataa kuvia
(Lataa enintään 5 kuvaa)
kortti ja tähti -kuvake

Arvioi kasinon eri osa-alueita, kuten reiluutta ja bonuksia (valinnainen)

  • tietokuvake (ääriviiva)Kasinon reiluus
  • tietokuvake (ääriviiva)Kotiutusten luotettavuus
  • tietokuvake (ääriviiva)Kampanjat ja bonukset
  • tietokuvake (ääriviiva)Pelikokemus
  • tietokuvake (ääriviiva)Asiakastuen ammattimaisuus
Jätä laadukas arvostelu. Jokaisesta hyödyllisestä äänestä saat tähtikuvake 350 XP  & 50 Kolikot. Lue lisää

Kirjoita aito ja hyödyllinen arvostelu ja ansaitse palkintoja – näin se toimii: aina kun toinen käyttäjä merkitsee arvostelusi hyödylliseksi, saat 350 kokemuspistettä (XP) ja 50 kolikkoa. Kerro todellisia yksityiskohtia kokemuksestasi kasinolla, jotta muut pelaajat hyötyvät. Tarkistamme kaikki lähetykset, jotta Chipy.com pysyy hyödyllisenä ja rehellisenä.

JULKAISUOHJEETNÄIN KIRJOITAT HYÖDYLLISEN ARVOSTELUN

Kiitos!

Arvostelusi on julkaistu.

nuoli ylös -kuvake