United StatesTämä kasino ei hyväksy pelaajia seuraavasta maasta: US. Kokeile sen sijaan näitä kasinoita:

Calitoro Casino – arvosteluuusi-tunniste

4.5
Erinomainen (22)
Yhdysvallat lippuYhdysvallat: ei hyväksytä

Pelaaja-arvostelut

4.5Erinomainen
22 ääntä
  • Surkea0 ääntä1
  • Heikko0 ääntä2
  • Keskinkertainen3 ääntä3
  • Erittäin hyvä6 ääntä4
  • Erinomainen13 ääntä5
Arvosanat kriteereittäin(65 ääntä)
  • Kasinon reiluusinfokuvake13 ääntä4.5
  • Kotiutusten luotettavuusinfokuvake13 ääntä4.4
  • Kampanjat ja bonuksetinfokuvake13 ääntä4.5
  • Pelikokemusinfokuvake13 ääntä4.4
  • Asiakastuen ammattimaisuusinfokuvake13 ääntä4.5

Arvosana

Maa

4 Arvostelut

Näytä kommentit, joissa on vain arvosana

Piilota kommentit, joissa on vain arvosana

Osuvimmat
bodyheadeyesmouth
Maggi99Taso 16Chile
5ErinomainenKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkki

Erinomainen

Espanjankielisessä Chilen pesossa on tehtäväjärjestelmä, viivästetty maksujärjestelmä ja kauppa, jossa voit lunastaa bonuksia, ilmaiskierroksia ja käteistä. Se toimii useimpien perinteisten menetelmien, tietenkin kryptovaluuttojen, sekä parhaiden ja tunnetuimpien tarjoajien kanssa. Siinä on myös bingo, helppo rekisteröityminen, helppo navigointi ja käyttäjäystävällinen käyttöliittymä, josta löydät kaiken.

todiste
Ilmoita-kuvakeIlmoita
CalitoroCasino
CalitoroCasinoKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkkivalkoinen valintamerkkiKasinon virallinen tili

Hei, Maggi99!
.

Gracias por tomarte el tiempo para dejar una reseña positiva. ¡Nos alegra que estés satisfecho con tu experiencia con nosotros!

Atentamente
Equipo Calitoro.

Ilmoita-kuvakeIlmoita
bodyheadeyesmouth
LenonnTaso 0Argentiina
5ErinomainenKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkki

Pidin siitä, että Calitorossa voi pelata suoraan selaimessa

Pidin siitä, että Calitorossa voi pelata suoraan selaimessa. Kaikki toimii yhtä hyvin sekä puhelimilla että tietokoneilla.

Ilmoita-kuvakeIlmoita
CalitoroCasino
CalitoroCasinoKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkkivalkoinen valintamerkkiKasinon virallinen tili

Hei, Lenon!
.

Kiitos kommenteista. Agradecemos tus amables palabras y nos alegra saber que disfrutaste de tu experiencia con nosotros.

Atentamente
Equipo Calitoro.

Ilmoita-kuvakeIlmoita
bodyheadeyesmouth
RocampblTaso 1Argentiina
5ErinomainenKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkki

Tarjolla on tervetuliaisbonus

Rekisteröidyin kasinon tervetuliaisbonukseen. Talletin 6 000 ARS, sain bonuksen ja ilmaiskierroksia. Kokeilin Sweet Bonanza 1000:ta. Ajattelin, että se oli hyvä tapa tutustua sivustoon.

Ilmoita-kuvakeIlmoita
CalitoroCasino
CalitoroCasinoKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkkivalkoinen valintamerkkiKasinon virallinen tili

Hei, Rocampbl!
.

Gracias por sus Comentarios y su confianza. Nos compplace mucho tenerle como cliente.

Atentamente
Equipo Calitoro.

Ilmoita-kuvakeIlmoita
bodyheadeyesmouth
CemuzTaso 2Argentiina
5ErinomainenKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkki

Pidin siitä, että voit tallettaa NaranjaX:n kautta

Pidin siitä, että NaranjaX:n kautta pystyi tallettamaan. Rahat hyvitettiin tilille välittömästi. Myöhemmin minulla kävi tuuri Coin UP Lightningin kanssa; voitin noin 68 000 ARS ja nostin kaiken ilman ongelmia.

Ilmoita-kuvakeIlmoita
CalitoroCasino
CalitoroCasinoKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkkivalkoinen valintamerkkiKasinon virallinen tili

Hei, Cemuz!
.

Kiitos kommenteista. Nos alegra que disfrutes de nuestra página web.

Atentamente
Calitoron varustus.

Ilmoita-kuvakeIlmoita
Kerro mielipiteesi tästä kasinosta!
Luotettu
Luottamuksesi on meille tärkeää,

joten yritykset eivät voi maksaa arvostelujensa muuttamisesta tai poistamisesta.

Lue lisää

Bonustarjoukset

Yhdysvallat lippuYhdysvallatVaihda nuoli alas -kuvake

Kasinon tervetuliaispaketti

BonusMin. talletusKierrätysPelitSaatavuusKoodi
YhdysvallatSaatavilla Yhdysvallat
alert_icon

Tervetuliaisbonuksia ei ole saatavilla tässä maassa: United States.

YhdysvallatEi saatavilla: Yhdysvallat
150% + 25 FS
ARS6,000
35xB
Pelit:All except selected games (FS - Sweet Bonanza 1000)
Rekisteröityessätumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
tietokuvake (ääriviiva)
Bonustyyppi tervetuliais ei ole saatavilla seuraavassa maassa: Yhdysvallat.
150% + 25 FS
CLP5,000
35xB
Pelit:All except selected games (FS - Sweet Bonanza 1000)
Rekisteröityessätumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
tietokuvake (ääriviiva)
Bonustyyppi tervetuliais ei ole saatavilla seuraavassa maassa: Yhdysvallat.
150% + 25 FS
COP22,500
35xB
Pelit:All except selected games (FS - Sweet Bonanza 1000)
Rekisteröityessätumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
tietokuvake (ääriviiva)
Bonustyyppi tervetuliais ei ole saatavilla seuraavassa maassa: Yhdysvallat.
Näytä 1 lisää

Uusimmat blogibonukset

Blogissa ei ole bonuksia

Calitoro Casino – VIP-ohjelma (kanta-asiakasohjelma)

VIP-ohjelma: ei julkistettu

Valitettavasti emme ole vielä löytäneet tietoja VIP-ohjelmasta, jota Calitoro Casino tarjoaa.

Kasinon tiedot

Yleistiedot

Perustettu
15.04.2026
Lisenssi (lainkäyttöalue)
Anjouantietoa
Sertifioija
Logo: GamCaretietoa
Logo: Gamblers Anonymoustietoa
Logo: Gambling Therapytietoa
VPN-ystävällinen kasino
ei saatavillaEi, tämä kasino ei salli VPN:n käyttöä
Kasinon alustat ja laitetuki
Ladattava, Selainpeli, Live-jakaja, Mobiili, Mobiiliselain, Telegram
Saatavilla olevat kielet
EnglishEnglantiSpanishEspanja

Calitoro Casino – mobiilisovellus

Android – kuvakeAndroidei saatavillaiOS – kuvakeiOSei saatavilla

Saatavilla olevat pelityypit (19)

Baccarat kuvake
Baccarat
Live
Bingo kuvake
Bingo
Blackjack kuvake
Blackjack
Live
Kolikkopelit kuvake
Kolikkopelit
Craps kuvake
Craps
Live
Keno kuvake
Keno
Live
Ruletti kuvake
Ruletti
Live
Raaputusarvat kuvake
Raaputusarvat
Pöytäpelit kuvake
Pöytäpelit
Live
Videopokeri kuvake
Videopokeri
Mines kuvake
Mines
Crash kuvake
Crash
Plinko kuvake
Plinko
Texas Hold'em kuvake
Texas Hold'em
3 Card Poker kuvake
3 Card Poker
Caribbean Stud Poker kuvake
Caribbean Stud Poker
Sic Bo kuvake
Sic Bo
Ammuntapelit kuvake
Ammuntapelit
Askelpohjaiset riskipelit kuvake
Askelpohjaiset riskipelit

Pelintarjoajat (59)

Logo: Pragmatic PlayLogo: 1spin4winLogo: 7MojosLogo: Amatic IndustriesLogo: Amigo GamingLogo: AmusnetLogo: Betgames TVLogo: BetSoftLogo: BF GamesLogo: BGamingLogo: BooongoLogo: Caleta Gaming
Näytä lisää
Maksutavat
MaksutapaTalletusKotiutus

Logo: Mercado PagoMercado Pago

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: Naranja XNaranja X

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: Pago FacilPago Facil

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: Wire TransferWire Transfer

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake
Valuutat
ARS, USD, PEN, CLP, COP
Minimitalletus
AR$5000
Minimikotiutus
AR$5000
Kotiutusrajat
AR$5000000 kuukaudessa
Kotiutuksen odotusaikatietokuvake (ääriviiva)
Nettilompakot – 0 - 24 toiminta-aika
Pankkisiirto – 3 - 4 arkipäivää
Luottokortit – 4 - 5 arkipäivää

Asiakastuki

Live-chat
saatavillaKielet:
Espanja
Sähköposti
Maailmanlaajuinen:support@calitoro.club
Puhelinnumero
ei saatavillaEi ole

Vastuullisen pelaamisen työkalut

saatavillaSaatavilla olevat työkalut
TalletusrajatTappiorajatItsearviointitestitPeliestoPeliaikarajatPanosrajatPelitauko
ei saatavillaPuuttuvat työkalut
AikamuistutuksetKotiutuslukitus

Lisätietoja

Kumppaniohjelma
Kheleads Partners
Rajoitetut maat
  • Australia
  • Itävalta
  • Valko-Venäjä
  • Komorit
  • Pohjois-Korea
  • Ranska
  • Saksa
  • Iran
  • Japani
  • Myanmar
  • Alankomaat
  • Venäjä
Näytä lisää

Vertaile: Calitoro Casino ja muut kasinot

Logo: Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino
3.7
Logo: Pike Casino
Pike Casino
4.2
Logo: Casino Brango
Casino Brango
3.8
Logo: Magicianbet Casino
Magicianbet Casino
3.9
Logo: MrO Casino
MrO Casino
3.9
Logo: Goat Spins Casino
Goat Spins Casino
3.8
Logo: Eternal Slots Casino
Eternal Slots Casino
3.8
Logo: UpTown Aces Casino
UpTown Aces Casino
3.8
Logo: Hyper Lucky Casino
Hyper Lucky Casino
4.1
Logo: Cherry Jackpot Casino
Cherry Jackpot Casino
3.7
plus-kuvakeLisää kasino vertailuun
ArvosanaMaaValuuttaKieliPerustettuIlmainen bonusEnsimmäinen talletusPelitMinimitalletusMinimikotiutusMobiilisovellus
Logo: Calitoro Casino
Calitoro Casino
tähtikuvake4.5
ei saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2026
-
-
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+15
AR$5000
AR$5000
ei saatavilla
tähtikuvake4
saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino ei hyväksy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2026
100 FS
100% + 25 FS
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+6
€1
€5
ei saatavilla
tähtikuvake3.6
saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2024
25 FS
250% + 50 FS
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+5
$5
$100
ei saatavilla
tähtikuvake3.8
saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino ei hyväksy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2013
-
150% + 100 FS
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+6
₿0.0001
₿0.00035
ei saatavilla

Kerro kokemuksistasi kasinolla Calitoro Casino

Arvioi kokonaiskokemuksesi

Kirjoita arvostelu (valinnainen)Merkkejä jäljellä: 50

icon uploadLataa kuvia
(Lataa enintään 5 kuvaa)
kortti ja tähti -kuvake

Arvioi kasinon eri osa-alueita, kuten reiluutta ja bonuksia (valinnainen)

  • tietokuvake (ääriviiva)Kasinon reiluus
  • tietokuvake (ääriviiva)Kotiutusten luotettavuus
  • tietokuvake (ääriviiva)Kampanjat ja bonukset
  • tietokuvake (ääriviiva)Pelikokemus
  • tietokuvake (ääriviiva)Asiakastuen ammattimaisuus
Jätä laadukas arvostelu. Jokaisesta hyödyllisestä äänestä saat tähtikuvake 350 XP  & 50 Kolikot. Lue lisää

Kirjoita aito ja hyödyllinen arvostelu ja ansaitse palkintoja – näin se toimii: aina kun toinen käyttäjä merkitsee arvostelusi hyödylliseksi, saat 350 kokemuspistettä (XP) ja 50 kolikkoa. Kerro todellisia yksityiskohtia kokemuksestasi kasinolla, jotta muut pelaajat hyötyvät. Tarkistamme kaikki lähetykset, jotta Chipy.com pysyy hyödyllisenä ja rehellisenä.

JULKAISUOHJEETNÄIN KIRJOITAT HYÖDYLLISEN ARVOSTELUN

Kiitos!

Arvostelusi on julkaistu.

nuoli ylös -kuvake