mustalla listallaTämä kasino on mustalla listalla. Kokeile sen sijaan näitä kasinoita:

Big Win Vegas Casino – arvostelu

3.7
Erittäin hyvä (21)
Yhdysvallat lippuYhdysvallat: ei hyväksytä

Pelaaja-arvostelut

3.7Erittäin hyvä
21 ääntä
  • Surkea4 ääntä1
  • Heikko3 ääntä2
  • Keskinkertainen10 ääntä3
  • Erittäin hyvä2 ääntä4
  • Erinomainen2 ääntä5
Arvosanat kriteereittäin(86 ääntä)
  • Kasinon reiluusinfokuvake17 ääntä2.8
  • Kotiutusten luotettavuusinfokuvake16 ääntä2.8
  • Kampanjat ja bonuksetinfokuvake19 ääntä2.8
  • Pelikokemusinfokuvake18 ääntä2.8
  • Asiakastuen ammattimaisuusinfokuvake16 ääntä2.8

Arvosana

Maa

2 Arvostelut

Näytä kommentit, joissa on vain arvosana

Piilota kommentit, joissa on vain arvosana

Osuvimmat
bodyheadeyesmouth
LinusTaso 19Itävalta
3KeskinkertainenKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkki

Big Win Vegas Casino tarjoaa ilmaispelin...

Big Win Vegas Casino tarjoaa ilmaiskierroksen Mega Reel -peliin ensimmäisen talletuksen jälkeen. Tuloksena olevat ilmaiskierrokset on tällä hetkellä pelattava Starburstissa. Kokemukseni mukaan tätä kolikkopeliä ei tule paljon jakamaan. Yleisesti ottaen tämä sivu on suunniteltu melko selkeästi ja tarjoaa hyväksyttävän valikoiman kolikkopelejä. Lisäksi kasino on lisännyt ohjelmaan ainakin yhden uuden palveluntarjoajan: Pragmatic Playn, mikä voidaan nähdä positiivisena asiana, koska olen ajanut ja voittanut paljon useita kertoja tämän palveluntarjoajan kanssa.
Ilmoita-kuvakeIlmoita
bodyheadeyesmouth
MilingtokateTaso 3Uusi-Seelanti
2.6KeskinkertainenKopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkki

Voitko olla vihainen kasinolle...

Voiko kasinolle olla vihainen heti ensimmäisestä hetkestä lähtien? Kyllä, oletpa vihainen kaikille sivustoille, jotka kysyvät "viattomasti": "Voimmeko lähettää sinulle ilmoituksia?" Et voi! Anteeksi tämä, mutta tämä on niin ärsyttävä trendi internetissä, että minun oli pakko päästää höyryjä ulos. Itse Big Win Vegas -kasinosta ei ole mitään erityistä sanottavaa, se näyttää ja tuntuu siltä kuin se olisi rakennettu 5–10 vuotta sitten.
Ilmoita-kuvakeIlmoita
bodyheadeyesmouth
aca293Kopioitukeskusteluketjun kuvakevalkoinen valintamerkkiTaso 35Portugali

Kun kasino pyytää lähettämään ilmoituksia, sitä voidaan pitää huonona asiana, mutta ainakin he kysyvät. Nykyään on olemassa kasinoita, joiden rekisteröintilomakkeessa pakollinen kenttä on puhelinnumero, ja sitten kasino hyökkää viesteillä kysymättä! Minusta se on paljon pahempaa!

Ilmoita-kuvakeIlmoita
Kerro mielipiteesi tästä kasinosta!
Luotettu
Luottamuksesi on meille tärkeää,

joten yritykset eivät voi maksaa arvostelujensa muuttamisesta tai poistamisesta.

Lue lisää

Bonustarjoukset

Yhdysvallat lippuYhdysvallatVaihda nuoli alas -kuvake

Kasinon tervetuliaispaketti

BonusMin. talletusKierrätysPelitSaatavuusKoodi
YhdysvallatSaatavilla Yhdysvallat
alert_icon

Tervetuliaisbonuksia ei ole saatavilla tässä maassa: United States.

YhdysvallatEi saatavilla: Yhdysvallat
1 FS
£10
65xB
Pelit:Mega Reel
Rekisteröityessätumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita
tietokuvake (ääriviiva)
Bonustyyppi tervetuliais ei ole saatavilla seuraavassa maassa: Yhdysvallat.

Toistuvat kasinobonukset

BonusMin. talletusKierrätysPelitSaatavuusKoodi
1 FS
£20
65xB
Pelit:Mega Reel
Weeklytumma ylös osoittava nuolikuvake
PRO
1 FS
£100
65x(D+B)
Pelit:Turbo Reel
On every deposittumma ylös osoittava nuolikuvake
Koodia ei tarvita

Uusimmat blogibonukset

Blogissa ei ole bonuksia

Kasinon tiedot

Yleistiedot

Perustettu
13.02.2018
Lisenssi (lainkäyttöalue)
Iso-Britanniatietoa
Sertifioija
Logo: GamCaretietoa
Logo: GambleAwaretietoa
Logo: Gamblers Anonymoustietoa
Logo: Gambling Therapytietoa
VPN-ystävällinen kasino
Ei ilmoitettu
Kasinon alustat ja laitetuki
Live-jakaja, Mobiili, Mobiiliselain
Saatavilla olevat kielet
EnglishEnglanti

Big Win Vegas Casino – mobiilisovellus

Android – kuvakeAndroidei saatavillaiOS – kuvakeiOSei saatavilla

Saatavilla olevat pelityypit (17)

Baccarat kuvake
Baccarat
Live
Bingo kuvake
Bingo
Blackjack kuvake
Blackjack
Live
Kolikkopelit kuvake
Kolikkopelit
Keno kuvake
Keno
Ruletti kuvake
Ruletti
Live
Raaputusarvat kuvake
Raaputusarvat
Pöytäpelit kuvake
Pöytäpelit
Live
Videopokeri kuvake
Videopokeri
Mines kuvake
Mines
Crash kuvake
Crash
Plinko kuvake
Plinko
Texas Hold'em kuvake
Texas Hold'em
3 Card Poker kuvake
3 Card Poker
Caribbean Stud Poker kuvake
Caribbean Stud Poker
Sic Bo kuvake
Sic Bo
Ammuntapelit kuvake
Ammuntapelit

Pelintarjoajat (27)

Logo: Games GlobalLogo: AreaVegasLogo: Barcrest GamesLogo: Big Time GamingLogo: ELK StudiosLogo: EndorphinaLogo: EyeconLogo: G GamesLogo: Gameburger StudiosLogo: Hacksaw GamingLogo: InspiredLogo: Iron Dog Studio
Näytä lisää
Maksutavat
MaksutapaTalletusKotiutus

Logo: MaestroMaestro

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: MasterCardMasterCard

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: NetellerNeteller

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: Pay by Phone BillPay by Phone Bill

valintamerkkikuvakeei saatavilla

Logo: PayPalPayPal

valintamerkkikuvakeei saatavilla

Logo: paysafecardpaysafecard

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: SkrillSkrill

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake

Logo: VisaVisa

valintamerkkikuvakevalintamerkkikuvake
Valuutat
GBP
Minimitalletus
£10
Minimikotiutus
£10
Kotiutusrajat
Ei rajaa
Kotiutuksen odotusaikatietokuvake (ääriviiva)
Nettilompakot – 1 - 5 arkipäivää
Luottokortit – 1 - 5 arkipäivää

Asiakastuki

Live-chat
saatavillaKielet:
Englanti
Sähköposti
Maailmanlaajuinen:complaints@jumpmangaming.com
Maailmanlaajuinen:customercare@jumpmangaming.com
Maailmanlaajuinen:support@jumpmangaming.com
Maailmanlaajuinen:ireland@bigwinvegas.com
Maailmanlaajuinen:dataprotectionofficer@jumpmangaming.com
Maailmanlaajuinen:keepitfun@jumpmangaming.com
Puhelinnumero
ei saatavillaEi ole

Vastuullisen pelaamisen työkalut

saatavillaSaatavilla olevat työkalut
TalletusrajatAikamuistutuksetItsearviointitestitPeliestoPelitauko
ei saatavillaPuuttuvat työkalut
TappiorajatPeliaikarajatPanosrajatKotiutuslukitus

Lisätietoja

Kumppaniohjelma
Quid Affiliates
Rajoitetut maat
  • Afganistan
  • Albania
  • Algeria
  • Armenia
  • Australia
  • Azerbaidžan
  • Bahama
  • Bahrain
  • Valko-Venäjä
  • Belgia
  • Bulgaria
  • Burkina Faso
Näytä lisää

Vertaile: Big Win Vegas Casino ja muut kasinot

Logo: Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino
3.7
Logo: Pike Casino
Pike Casino
4.2
Logo: Casino Brango
Casino Brango
3.8
Logo: Magicianbet Casino
Magicianbet Casino
3.9
Logo: MrO Casino
MrO Casino
3.9
Logo: Goat Spins Casino
Goat Spins Casino
3.8
Logo: Eternal Slots Casino
Eternal Slots Casino
3.8
Logo: UpTown Aces Casino
UpTown Aces Casino
3.8
Logo: Hyper Lucky Casino
Hyper Lucky Casino
4.1
Logo: Cherry Jackpot Casino
Cherry Jackpot Casino
3.7
plus-kuvakeLisää kasino vertailuun
ArvosanaMaaValuuttaKieliPerustettuIlmainen bonusEnsimmäinen talletusPelitMinimitalletusMinimikotiutusMobiilisovellus
Logo: Big Win Vegas Casino
Big Win Vegas Casino
tähtikuvake3.7
ei saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino ei hyväksy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2018
-
-
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+13
£10
£10
ei saatavilla
tähtikuvake4
saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino ei hyväksy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2026
100 FS
100% + 25 FS
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+6
€1
€5
ei saatavilla
tähtikuvake3.6
saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2024
25 FS
250% + 50 FS
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+5
$5
$100
ei saatavilla
tähtikuvake3.7
saatavillaYhdysvallat
Tämä kasino ei hyväksy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatUSD
Tämä kasino hyväksyy pelaajia seuraavasta maasta: YhdysvallatEnglanti
2013
-
150% + 100 FS
Baccarat, Bingo, Blackjack, Kolikkopelit+6
₿0.0001
₿0.00035
ei saatavilla

Sisarkasinot

Logo: Olive Casino
Olive Casino
Yhdysvallat2.7Keskinkertainen (16)
04.07.2019
Rekisteröitymisbonusta ei ole saatavilla
Logo: Crazy King Casino
Crazy King Casino
Yhdysvallat2.9Keskinkertainen (21)
01.08.2019
1 FS Ensitalletusbonus
Logo: Play Leon Casino
Play Leon Casino
Yhdysvallat3Keskinkertainen (18)
06.12.2018
Rekisteröitymisbonusta ei ole saatavilla
Säännöt ja ehdot pätevät
Logo: Lucy Casino
Lucy Casino
Yhdysvallat3.3Erittäin hyvä (24)
01.08.2018
1 FS Ensitalletusbonus
Säännöt ja ehdot pätevät
Logo: London Jackpots Casino
London Jackpots Casino
Yhdysvallat4.2Erinomainen (16)
31.07.2018
1 FS Ensitalletusbonus
Lataa lisää kasinoita (+2)

Kerro kokemuksistasi kasinolla Big Win Vegas Casino

Arvioi kokonaiskokemuksesi

Kirjoita arvostelu (valinnainen)Merkkejä jäljellä: 50

icon uploadLataa kuvia
(Lataa enintään 5 kuvaa)
kortti ja tähti -kuvake

Arvioi kasinon eri osa-alueita, kuten reiluutta ja bonuksia (valinnainen)

  • tietokuvake (ääriviiva)Kasinon reiluus
  • tietokuvake (ääriviiva)Kotiutusten luotettavuus
  • tietokuvake (ääriviiva)Kampanjat ja bonukset
  • tietokuvake (ääriviiva)Pelikokemus
  • tietokuvake (ääriviiva)Asiakastuen ammattimaisuus
Jätä laadukas arvostelu. Jokaisesta hyödyllisestä äänestä saat tähtikuvake 350 XP  & 50 Kolikot. Lue lisää

Kirjoita aito ja hyödyllinen arvostelu ja ansaitse palkintoja – näin se toimii: aina kun toinen käyttäjä merkitsee arvostelusi hyödylliseksi, saat 350 kokemuspistettä (XP) ja 50 kolikkoa. Kerro todellisia yksityiskohtia kokemuksestasi kasinolla, jotta muut pelaajat hyötyvät. Tarkistamme kaikki lähetykset, jotta Chipy.com pysyy hyödyllisenä ja rehellisenä.

JULKAISUOHJEETNÄIN KIRJOITAT HYÖDYLLISEN ARVOSTELUN

Kiitos!

Arvostelusi on julkaistu.

nuoli ylös -kuvake